Jakie są zalety myjni flexo?

  • wysoka wydajność
  • wysoka skuteczność mycia wałków o różnych długościach i średnicach

Różnego typu myjnie flexo znajdują zastosowanie w przemyśle poligraficznym, cieszą się coraz większą popularnością przede wszystkim ze względu na ich wydajność.

Zastosowanie w pełni zautomatyzowanych myjni pozwala na zmniejszenie czasu przestojów, usprawnienie procesu, zwiększenie żywotności stosownych klisz i wałków. (Często ulegały one uszkodzeniu w procesie mycia ręcznego.) Co równie ważne zastosowanie myjni flexo pozwala zredukować ilość odpadów oraz ilość używanej do procesu wody. Jednocześnie daje stu procentową gwarancję efektów mycia czyli czystych, suchych i gotowych do ponownego użycia płyt czy wałków.

Warto również podkreślić fakt, że zastosowanie tych urządzeń pozwala na zwiększenie jakości oraz powtarzalności druku, a więc w efekcie sprostaniu wymaganiom jakie stawiają klienci końcowi.

Zalety współpracy w zakresie myjnie flexo, do fleksodruku

Zapraszamy do współpracy z firmą Redux. Działamy na rynku już od 1999 roku. Naszą misją jest dostarczenie urządzeń do zakładów przemysłowych, które ograniczą wydatki na ochronę środowiska, pozwolą zmniejszyć koszty produkcji oraz usprawnią cykl produkcyjny. Oferowane przez nas rozwiązania przyczyniają się też do znacznej poprawy warunków pracy oraz BHP. Dbamy o to, żeby wszystkie urządzenia spełniały odpowiednie techniczne dyrektywy unijne. Dzięki czemu łatwiej jest uzyskać odpowiedni certyfikat jakościowy. Kwestia ta jest również brana pod uwagę przy ustalaniu wysokości składki ubezpieczeniowej i wypływa na jej obniżenie.

Redux podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Gwarantujemy też kompleksową usługę. Chętnie służymy pomocą w doborze myjni flexo, tak, aby zastosowane rozwiązania przyniosły maksymalne korzyści naszym klientom. Możemy zorganizować pokazy urządzenia u klienta oraz przeszkolić pracowników w zakresie obsługi myjni.

Współpraca z nami nie kończy się w chwili zakupu urządzenia, ponieważ oferujemy szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych oraz usługę serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego .

EASY WASH z podajnikiem Taśmowym

Jakie myjnie flexo oferujemy?

Proponujemy Państwu szeroki wybór myjni flekso. Urządzenie najlepiej dobrać pod konkretne wymogi zakładu. Nasza oferta jest bardzo bogata i jest odpowiedzią na różne potrzeby naszych klientów. Znajdą Państwo u nas niewielkie urządzenia oraz w pełni zautomatyzowane myjnie przeznaczone do pracy w ruchu ciągłym.

Myjnie do Klisz Fotopolimerowych.

Myjnie do Klisz Fotopolimerowych działają na zasadzie wyczyszczenia klisz tak, aby można ją było użyć ponownie zaraz po procesie mycia. Wybór myjni flexo tego typu zależy od formatu i ilości klisz. Ponadto myjnie do klisz fotopolimerowych różnią się sposobem i estetyką wykonania oraz rodzajem wyposażenia dodatkowego.

Myjnie do Płyt Offsetowych (offset). Jakie zalety ma myjka do offsetu, offsetowa?

Myjnie do płyt offsetowych, myjki offsetowe zapewniają bardzo wydajną i skuteczną pracę. Można wybrać myjki do offsetu w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu znacznie zmniejszy się czas przestojów, poziom odpadów oraz czas produkcji.

Myjnie do wałków rastrowych.

Myjnia do wałków rastrowych służy do czyszczenia wałków typu Anilox. Mycie odbywa się w sposób zautomatyzowany w trzech cyklach. Myjnie wyposażone są w odpowiednie czujniki dzięki czemu można zminimalizować zużycie detergentów. Czujniki kontrolują też przesyłanie płynu myjącego oraz wody do płukania. Dzięki czemu można zoptymalizować pracę urządzenia.

Zalety naszych usług myjni flexo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową usługę myjni flexo. Polega ona na:

Doradztwo i sprzedaż

Zawsze służymy naszym klientom pomocą, przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Chcemy aby myjnie flexo maksymalnie uprościły proces produkcyjny, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Chętnie organizujemy pokazy urządzeń u klienta oraz szkolimy pracowników.

Serwis

Myjnie flexo tak jak każde urządzenie w przemyśle wymaga odpowiedniego serwisu. Nasi specjaliści wykonają dla Państwa serwis gwrancyjny jak i pogwarancyjny. Dzięki takiej procedurze urządzenia będą działały w sposób optymalny.

Płyny do myjni flexo.

W ofercie naszej firmy znajduje się też specjalistyczny płyn do myjni fotopolimerowych. Zaletą jego stosowania jest bardzo duża wydajność mycia. Z drugiej strony płyn po użyciu można poddać procesowi oczyszczania w destylatorze. Taka procedura pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów zarówno samego mycia jak i utylizacji odpadów.

W ofercie posiadamy również płyny do innych typów myjni flexo. Zapraszamy do kontaktu.

Ile kosztują myjnie do flexo – Cennik

Jak już mogli się Państwo przekonać myjnie Flexo są bardzo skutecznym rozwiązaniem w przemyśle poligraficznym. Pozwalają na znaczne skrócenie procesu i oszczędność kosztów. Jeżeli zastanawiasz się jaki jest koszt takiego urządzenia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Chętnie odpowiemy również na wszystkie Państwa pytania